Kanser Tedavisi

Kanser artık hem hastalığın başlangıcını hem de süreci yönlendiren genomik değişikliklerin belirlenmesiyle tedavisine karar verilen ‘genomik’ bir hastalık. Artık “tümör agnozi” çağında yaşıyoruz; kime ne tedavi verileceği de genetik testler yaparak kişiye özel belirliyoruz. Yapılan genetik testlerin sonuçlarını değerlendiren bir konsey ekibimiz var.

Radyoterapide son teknolojiyi uygulamamız mümkün; IMRT, Ark, radyo cerrahi tedavilerini başarıyla uyguluyoruz. Ayrıca verilen radyoterapi, kemoterapi ve/veya immünoterapi vb. tedavilerin etkinliğini artıracak hipertermi, yüksek doz C vitamini dahil her türlü destek tedavisini uygulayabiliyoruz.

Sadece hastalıkla değil, kaygılar, beslenme, alışkanlıklar ve ruhsal durumu bir bütün olarak ele almayı hedefleyen bu ekip, diyet ve beslenme, psikoloji, fizyoterapi ve onkoloji alanında hekim ve sağlık uzmanlarından oluşuyor.

Hastalığı tedavi etme değil tek odağımız, savımız şu: Kanser olmanıza sebep olan yaptığınız yanlış veya eksik bir veya birkaç şey olmalı çünlü kanserlerin sadece küçük bir yüzdesi kalıtsaldır. Sizleri en iyi şekilde tedavi ettikten sonra hastalığın tekrarlama riskini minimalize etmek için yapılan yanlışları bulup hayatınızı yeniden düzenlemenizi hedef ediniyoruz. Tabii bunu da kişiye özel yapıyoruz. Herkese önerilen kalıplaşmış, standart önerilerle değil, sizin de içinde bulunacağınız aktif bir süreçle, size ve ihtiyaçlarınıza özel olacak şekilde planlıyoruz bu süreci. Genetik testleriniz ile size en uygun hayat biçimi ve beslenme düzeni belirliyoruz.

Sağlıklı yaşam:

Pandemi döneminde de gördük ki dünya sağlıksız olmayı sevmiyor. Bu sebeple artık sağlıklı kalmak hiç olmadığı kadar çok önemli. Sağlıklı yaşamın tohumlarını ekmek için kişiye özel genetik testler ve/veya labarotuar testleri yapıyoruz.

  • Anti-aging protokolü
  • Antioksidan tedaviler
  • Kronik yorgunluk protokolü
  • Bağışıklık protokolü
  • Spor protokolü
  • Beyin ve nöral destek protokolü
  • Ozon tedavisi
  • Kanser check-upları,

Ekibimizde Psikolog, Fizyoterapist, Psikiyatrist, Diyetisyen, Endokrin ve Metabolizma Uzmanı bulunmaktadır.

Kanser hastaları için de danışman Medikal Onkolog ve ilgili bölümün cerrahları danışmanlık vermektedir.